Infolinia: (17) 221 86 23
Pon.-Pt. 8.00-19.00, Sob. 8.00-14.00
Opony, Dętki: tel. 602 654 742
Części: tel. 602 652 360
  1. « Wróc do  Strona główna
  2. Dostawa i płatności

Dostawa i płatności

Dostawa do oddziału

W przypadku zamówień z odbiorem osobistym w naszym oddziale Klient otrzyma informację o przygotowanym zamówieniu do odbioru za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie. Towar będzie oczekiwał na odbiór przez 72 godziny (3 doby) od momentu wysłania powiadomienia. Płatność dokonywana jest w punkcie odbioru gotówką lub kartą płatniczą. Dostawa do oddziału jest darmowa, płacisz tylko za towar.

Dostawa do domu

W przypadku wyboru innego adresu dostawy niż nasz oddział zamówienie zostanie wysłane firmą kurierską Fedex. Większość przesyłek jest nadawana 24h po złożeniu zamówienia lub w przypadku zamówień dokonywanych w weekendy i święta – w następnym dniu roboczym. Zamówienia dostarczane są wyłacznie na terytorium Polski. Dostawa kurierem Fedex - obowiązuje cena dostawy do 30 kg 20 zł wraz z podatkiem VAT z wyjątkiem towarów ciężkich oraz wielkogabarytowych, dla których koszt dostawy naliczany jest indywidualnie.

Jeśli odbiorca będzie nieobecny, kurier pozostawi awizo. Kurier nie ma obowiązku kontaktu telefonicznego z klientem, podejmie on dwie próby doręczenia przesyłki. W przypadku dwukrotnej nieobecności odbiorcy, awizowana przesyłka cofana jest z powrotem do MOTO-HURT S.A.

W przypadku przesyłek o wadze przekraczającej 40 kilogramów lub przesyłek, których jeden z wymiarów przekracza 2 metry zastrzegamy sobie prawo doręczenia wyłącznie do granicy posesji lub przed budynek.

Dostawa materiałów chemicznych, materiałów łatwopalnych i akumulatorów

W przypadku zamówienia materiałów chemicznych, materiałów łatwopalnych, bądź akumulatorów zastrzegamy sobie możliwość odmowy dostawy towaru kurierem do domu.

Czasy dostaw

Czasy dostaw to: do oddziału 1-2 dni robocze, koszt dostawy to 0 zł. Czas dostawy kurierem to: 1-2 dni robocze, koszt dostawy: 20 zł dla paczki do 30 kg. Dla towarów ciężkich oraz wielkogabarytowych koszt dostawy naliczany jest indywidualnie: tel. (17) 221 86 23, 602 652 360.