Proszę czekać, trwa wyszukiwanie...

Regulamin

Moto - Hurt S.A. o. Ropczyce

ul. Mickiewicza 107, 39 100 Ropczyce

www: http://www.moto-hurt.pl, e-mail: moto-hurt@moto-hurt.pl

NIP: 517-02-00-143, Regon 180191262 Nr KRS: 0000270805 Sąd Rejonowy w

Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Kapitał zakładowy 38 200 000,00 PLN w całości pokryty


Regulamin świadczenia usług sprzedaży za pośrednictwem sklepu internetowego www.moto-hurt.pl


Moto-Hurt S.A. prowadzi sprzedaż artykułów motoryzacyjnych za pośrednictwem sieci Internet.

Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie Moto-Hurt S.A. są fabrycznie nowe, nieuszkodzone, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

Na każdy towar zakupiony w Moto-Hurt S.A. wystawiana jest faktura VAT lub paragon.

Towary znajdujące się w ofercie Moto-Hurt S.A. objęte są gwarancją producenta, importera lub sprzedawcy, która obowiązuje na terenie Polski. Czas trwania gwarancji można sprawdzić kontaktując się z Działem Obsługi Klienta.

Zakupiony towar dostarczany jest za pośrednictwem firm kurierskich. Na życzenie klienta istnieje możliwość odbioru osobistego w oddziałach firmy.

Akceptowane formy płatności to przedpłata w przypadku wysyłki oraz płatność gotówkowa lub za pomocą karty w przypadku odbioru osobistego.

W przypadku odbioru osobistego, towar należy odebrać w ciągu 14 dni od jego zarezerwowania. Nie odebrany w wyznaczonym terminie towar zostanie odesłany do magazynu, a zamówienie będzie anulowane.

Klient ma prawo zwrotu towaru bez podania przyczyn w ciągu 14 dni w ramach odstąpienia od umowy zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014r. Jeśli klient chce skorzystać z prawa odstąpienia od umowy powinien odesłać towar na adres Moto-Hurt S.A. Do przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki Moto-Hurt S.A. ma zwrócić zapłatę. Po otrzymaniu towaru Moto-Hurt S.A. wystawi fakturę korygującą, która zostanie wysłana do klienta. Klient powinien odesłać podpisaną kopię faktury korekty na adres Moto-Hurt S.A. Po otrzymaniu podpisanej kopii Moto-Hurt S.A. dokona zwrotu zapłaconej kwoty na konto wskazane przez klienta w oświadczeniu.

W przypadku niezgodności towaru z umową należy przesłać reklamowany towar wraz z pismem określającym rodzaj niezgodności na adres: Moto-Hurt S.A., ul. Mickiewicza 107, 39-100 Ropczyce. Ponadto klient może przesłać reklamację w przypadku roszczeń z tytułu gwarancji producenta także bezpośrednio do producenta danego towaru.

Przy odbiorze przesyłki od kuriera należy sprawdzić stan opakowania. Jeśli opakowanie jest wyraźnie uszkodzone Klient powinien odmówić przyjęcia przesyłki, sporządzić w obecności kuriera protokół szkody, oraz jak najszybciej skontaktować się z Moto-Hurt S.A.

Dane osobowe przekazane Moto-Hurt S.A. w procesie zakupowym wykorzystywane są w celu realizacji umowy sprzedaży. Mogą więc być przekazane firmom odpowiedzialnym za dostawę zakupionych towarów. Klient przekazuje dane osobowe dobrowolnie.